Organizatorzy kierunku studiów

img

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego

Jesteśmy jedną z najbardziej prestiżowych, prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Naszą rangę potwierdzają otrzymane nagrody i najwyższe lokaty zdobywane w rankingach polskich uczelni, zarówno publicznych, jak i niepublicznych, m.in. w ogólnopolskim Rankingu Szkół Wyższych Magazynu "Perspektywy" przeprowadzonym w 2019 r, Uczelnia zajęła 8. miejsce wśród najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce.

img

Kancelaria Maruta Wachta

Specjalizuje się w obsłudze projektów IT. Kancelaria specjalizuje się w przygotowywaniu umów wdrożeniowych, kontraktów outsourcingowych ( w tym Iaas/PaaS/SaaS), audytach umów licencyjnych. Kancelaria zapewnia pełne wsparcie prawne, od pisania i negocjacji umów, przez udział w nadzorze ich realizacji (legal project managment) po obsługę sporów, sądowych i pozasądowych. Kancelaria prowadzi pionierskie projekty takie jak wdrożenia agile czy kontrakty chmurowe w sektorze finansowym. Doświadczenie Kancelarii obejmuje realizację kilkuset projektów o łącznej wartości kilkunastu miliardów złotych.

Kancelaria zapewnia obsługę prawną projektów związanych z ochroną danych osobowych w poszczególnych sektorach gospodarczych (HR, marketing, świadczenie e-usług) oraz z bezpieczeństwem danych w zakresie IT (m.in. dokumentacje medyczne, energetyka). Przy współpracy z firmami świadczącymi usługi z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego, Kancelaria zapewnia kompleksowe wsparcie prawno-techniczne w obszarze ochrony danych osobowych i ich bezpieczeństwa.

Kancelaria w 2018 została uznana przez The Lawyer za najlepszą specjalistyczną Kancelarię w Europie oraz najlepszą Kancelarię w Polsce.

img

Fundacja AI LAW TECH

Fundacja AI LAW TECH to interdyscyplinarny think-tank skoncentrowany na technicznych, prawnych, etycznych i biznesowych aspektach rozwoju nowych technologii, gospodarki cyfrowej oraz społeczeństwa informacyjnego.

Łączymy przedstawicieli nauki i biznesu, specjalizujących się w zagadnieniach dotyczących transformacji cyfrowej, sztucznej inteligencji oraz cyberbezpieczeństwa.